Upjet

Hakkımızda

Turizm alanındaki faaliyetlerine 1990’lı yıllarda Sovyetler Birliği’nin dışa açılmaya başladığı dönemlerde başlamış ve özellikle charter seferleri ve havalimanlarında verdiği yer hizmetleri ile kendi alanında öncü bir firma olmuştur.

UPJET Travel Group, BDT, Rusya, İstanbul ve Antalya arasında gerçekleştirdiği charter seferler ile her yıl binlerce turisti Türkiye’ye ulaştırarak, sektörde ülkeler arasındaki bağları kuvvetlendiren bir marka olarak hizmet vermektedir.

UPJET 2000 yılında, seyahat alanında edindiği deneyimi etkinlik yönetimine aktararak hizmet alanını genişletmiş ve UPMICE markasını faaliyete geçirmiştir. Moskova ve Kiev ofislerinin ardından 2010 yılında İstanbul ofisini açarak hizmet ağını genişletmiştir. UPMICE, farklı sektörlerdeki müşterileri için, Türkiye ve pek çok ülkede yüzlerce etkinlik projesine imza atmaktadır.

UPTRAVEL, UPDMC, UPMICE markaları, İstanbul, Antalya, Moskova, Kiev ofislerinde 100 kişilik dinamik bir ekip ile yenilikçi yaklaşımlar sunmakta ve müşterilerini beklentilerinin ötesine taşımaktadır.

UPJET Başarısının Sırları:

• 20 yıllık deneyim ve başarı

• Farklı kültürleri harmanlanması ile yaratılan sinerji

• Hizmetlerine, yüksek kalite anlayışı ile attığı imza ...